Een kinderfeestje is nooit ver weg… Carnaval, Halloween, een verjaardag… kindergrime zorgt net voor dat tikkeltje meer! Deze workshop is heel praktisch en interactief opgevat waarbij je direct zelf aan de slag gaat met de tips die je krijgt.
Je oefent op je eigen arm en op het einde van de sessie kun je met de aangeleerde technieken eenvoudige figuren aanbrengen.
Deze workshop wordt gegeven door Els Coppens. Ze werkt als ondersteuner in een kinderopvang en is een kind-en-oudercoach. Ze heeft verschillende opleidingen gevolgd om haar schminkwerk te verfijnen.
Programma
- Wat is goede schmink en hoe herkennen we deze?
- Verschillende soorten penselen
- Aanleren van basistechnieken zoals:
- Werken met sponzen
- Druppels tekenen, lijnen, krullen, bloemen
Voor wie
Voor iedereen die graag met kinderen bezig is (kinderbegeleiders, onthaalouders, kleuterleidsters, leerkrachten, ouders, vrijwilligers speelpleinwerking, ...).
Praktisch
- Donderdag 26 maart van 19.30 uur tot 22.30 uur
- Ontmoetingscentrum (Leemweg 24, achteraan het Huis van de Vrije Tijd)
- Gratis
- Max. 20 deelnemers
Inschrijven
De infosessie is gratis, om praktische redenen vragen we om in te schrijven via onderstaande link of via de dienst Vrije Tijd.
Deze workshop is een samenwerking met het Huis van het Kind en Lokaal Overleg Kinderopvang.
Gepubliceerd op dinsdag 20 jan 2026 om 11:05

