aaa
rss
Printvriendelijke versie
PDF

Overzicht winnaars Sente(n)bonnen


Via deze pagina maken we wekelijks de winnaars bekend van de actie 'Steun de Sentse lokale handel en horeca' die de Senter (Sentse Economische Raad) heeft uitgewerkt.

De winnaars worden ook persoonlijk  gecontacteerd.

Er worden wekelijks 4 bonnen van € 50 verloot, 8 bonnen van € 25 en 10  bonnen van € 10.

De bonnen zijn geldig bij de Sentse handel en horeca, een overzicht van alle deelnemende handelaars vind je hier.

De bonnen kunnen afgehaald worden bij de dienst Burgerzaken tijdens de openingsuren.

Opgelet! Wegens de huidige corona-maatregelen is de dienst Burgerzaken enkel op afspraak toegankelijk.

Een afspraak maken kan telefonisch op het nummer 09 218 76 57 of via mail: bugerzaken@sint-laureins.be.

Winnaars week 5 (31/07-06/08)

Aantal deelnames: 2.291

Winnaars bon € 50

Maronna De Fouw (Bakkerij Tom Dewilde)
Frank Verstraete (Kapsalon Het Kappershuisje)
Paul Dusarduyn (Slagerij Nicolas)
Dorine Ryckaert (Biologische schapen- en geitenmelkerij De Margriete)

Winnaars bon € 25

Els De Guytenaer (Schoonheidssalon Boté)
Jan Van Rie (Algemene Electriciteitswerken Franky Welvaert)
Saskia Calleeuw (‘t Gazetje)
Caroline Maenhout (Praatcafé De Roeland)
Marianne Ruebens (Kapsalon Kipaji)
Denise De Windt (‘t Gazetje)
Nadine Van Rie (Hof Ter Kantijne)
Dirk Vervaet (Bakkerij Tom Dewilde)

Winnaars bon € 10

Sonja Trenson (Slagerij Janssens)
Sandra Van Dycke (Bakkerij Van Vooren)
Ermé Van Hyfte (Bistro ‘t Dorpshart)
Jef Welvaert (Bakkerij Van Vooren)
Steven Van Hessche (Buurtwinkel Hermie)
William Engels (Proxy Delhaize)
Nadine Bonamie (Fred’s Café)
Orélie Haeck (Bakkerij Van Vooren)
Guido Coene (Slagerij Janssens)
Guy Dutoit (Brasserie Niveau)

Winnaars week 4 (24-30/07)

Aantal deelnames: 2.332

Winnaars bon € 50

Boelaert Leentje (Bakkerij Tom Dewilde)

Dhont Vera (Kapsalon Sylvie)

De Craene Carine (Huize Vacas)

Van De Genachte Nico (Van Leeuwe Jan – Noteboom Tineke)

Winnaars bon € 25

Rosinski Sara (Apotheek Ryckaert – Verschoote)

Rabout H. (Apotheek Ryckaert – Verschoote)

Van Kerchove Etienne (Brasserie Duingras)

Francke Britt (Kapsalon Wendy)

Matthys Eddy (Proxy Delhaize)

Bouchier Stijn (Frituur Kim)

Deback Mieke (Bloemen Van Gucht)

Thys Marleen (Slagerij Nicolas)

Winnaars bon € 10

De Pauw Erica (Hof Ter Kantijne)

Steenbeke Ivan (Van Leeuw Jan-Noteboom Tineke)

Haers Tanja (Huize Vacas)

De Noël Randal (Skoebidoe)

Vanhecke Yolanda (Slagerij Boelens)

Coremans Tania (Proxy Delhaize)

Deunicnk Krista (t Oud Gemeentehuis)

De Meyer Karolien (Party Drinks)

Van Vooren Alfred (Tom Dewilde)

Vrombaut Carine (Tuincenter Bruyninckx)

Winnaars week 3 (17-23/07)

Aantal deelnames: 1.743

Winnaars bon € 50

Demuyt Liesbeth (Frituur ’t Stee)

Cornelis Marie-Jeanne (Slagerij Moenske)

Blomme Jeroom (Van Leeuwe Jan – Noteboom Tineke)

Mollet Oliva (Vacas)

Winnaars bon € 25

Cuvelier Jessica (Bakkerij Van Vooren)

De Waele Sabine (Fred’s Café)

Verheye L. (Drankencentrale Rammelaere)

Coppens-Martens P. (Bloemen Van Gucht)

Vervaet Dirk (Bistro De Ram)

Verhas Philippe (Slagerij Moenske)

Schautteet Arlette (Slagerij Boelens)

Focquaert Roger (Restaurant Polderzicht)

Winnaars bon € 10

Pots Kimberly (Slagerij Nicolas)

Claeys Lucrece (Slagerij Janssens)

De Busscher Erik (Party Drinks)

Bernaert Peter (Apotheek Ryckaert – Verschoote)

Cuvelier Jean-Pierre (Slagerij Janssens)

Van Driessche Stef (t Gazetje)

Haverbeke Marijke (Buurtwinkel Hermie)

Vandevoorde Jacqueline (Hof Ter Kantijne)

Daelemans Lut (Kapsalon Kipaij)

De Cuyper Erik (Restaurant De Warande)

Winnaars week 2 (10-16/07)

Aantal deelnames: 1.238
Winnaars bon € 50:

De Waele Nicole (Frituur 't Stee)

Matthys Dominique (Slagerij Moenske)

Verhelst Noëlla (Proxy Delhaize)

De Pauw Monique (Slagerij Moenske

Winnaars bon € 25:

Van Mechelen Freddy (Drankencentrale Rammelaere)

Cornu Koenraad (Apotheek Ryckaert - Verschoote)

Dobbelaere Johan (Skoebidoe)

Herrebout Antoine (Slagerij Janssens)

Van Den Bulcke Ann (Slagerij Nicolas)

Chielens Joran (Hof Ter Kantijne)

Vandevoorde Sofie (Slagerij Janssens)

Himschoot Sandra (De Roste Muis)

Winnaars bon € 10:

Maes Sabine (Party Drinks)

Van De Keere Tania (De Warande)

Willems Lydia (Frituur Kim)

Vanmassenhove Jos (t Gazetje)

Van Herzeele Sophie (Steven Van Hyfte)

De Witte Patricia (Hof ter Kantijne)

De Ruyter Marc (Slagerij Moenske)

De Lange Hilde (t Gazetje)

De Decker Nicky (Party Drinks)

Denys Marijke (Frituur Kim)

Winnaars week 1 ( 3 - 9/07)

Aantal deelnames: 778

Winnaars bon € 50:

Dossche Alex (Café Oud Gemeentehuis)

Goossens Arseen  (Slagerij Moenske)

Baeke Dries (Party Drinks)

Mervielde Liliane (Slagerij Wouter Boelens)

Winnaars bon € 25:

Coene Patrick (Slagerij Van Haelemeesch)

De Schuyter Alex (Van Leeuwe Jan - Notteboom Tinneke)

Bogaert Carine  (Fred's Café)

De Vos Lucie (Slagerij Janssens)

De Vriendt Martine  (Kapsalon Sofie)

Van Moorhem Nathalie (Kapsalon Kreatiff)

De Bruyne Sophie (Party Drinks)

Hentjes Dimitri (Party Drinks)

Winnaars bon € 10:

Boelens Wilfried (Buurtwinkel Hermie)

Van Hyfte Robert (Buurtwinkel Hermie)

Luyckx Willy (Buurtwinkel Hermie)

De Guesquiere Geert (Party Drinks)

Van Haelemeesch Kurt (Hof ter Kantijne)

De Saer R. (Party Drinks)

Matthys Gudrun (t Gazetje)

Vanhaelemeersch Tilly (Kapsalon Sonja)

De Windt Georgette (café Oud Gemeentehuis)

Van Hoecke Carine (t Gazetje)

Terug naar alle nieuws