aaa
rss
Printvriendelijke versie
PDF

Gezinsbond Sint-Laureins

De Gezinsbond van Sint-Laureins is waarschijnlijk ontstaan onder de naam van Kroostrijke Gezinnen op 18 augustus 1924 met als dubbel doel: de zedelijke en stoffelijke belangen verdedigen van de gezinnen, zonder onderscheid van wijsgerige, politieke of maatschappelijke belangen.
Dit zijn thans nog de standpunten van de Gezinsbond, samen met het samenbrengen van de gezinnen met toffe activiteiten.
Het lidmaatschap geldt voor het hele gezin. Met de lidkaart kunnen leden bij talrijke activiteiten van een korting genieten en zij krijgen ook een gezinsspaarkaart. 

Bestuursleden Gezinsbond Sint-Laureins

Coene Christa, Beukenhof 4   christa.coene@telenet.be   09/3790225

voorzitter

Deleu Paul, Langeweg 4 paul.deleu@telenet.be 09/3790048

Ondervoorzitter en verkooppunt kaarten

Haers Paul, Leopoldlaan 4  paulhaers@telenet.be   09/3798213

Secretaris

Van Nuffel Jozef, Vlamingstraat 7   jvnuffel@skynet.be

Claeys Elien Goochelaarstraat 31 familieverhamme@gmail.com

Eloot Luc, Moershoofde 46   luc.eloot@telenet.be

Blondeel Lieven, Leemweg 89   lievenblondeel@telenet.be

Strymes Raymond, Leemweg 20 raymond.strymes@proximus.be

Claeys Nadine, Eerstestraat 6 walter.van.vooren@telenet.be

Steyaert Johan, Caatsweg 1C  steyaert.johan@telenet.be

Van Hyfte Myriam, Mandeweg 5A myriamvanhyfte@telenet.be

Vercraeye Mieke, Vlamingstraat 76  annemie.vercraeye@telenet.be

Van Hoecke Marc, Dorpsstraat 222 marc-van-hoecke@telenet.be