In 1918 werd de muziekmaatschappij gesticht onder impuls van meester Camiel De Clercq en dit na een meningsverschil met de andere onderwijzers van de parochie.
Meester De Clercq die meteen de eerste dirigent werd, ontving bij zijn oproep meteen veertig tot vijftig jongeren die muziek wilden leren spelen.
De naam “Nooit Gedacht” is ontstaan omdat niemand er in geloofde dat in de kleine wijk Bentille een fanfare zou kunnen blijven bestaan.
Ondertussen zijn we vele jaren verder en de fanfare bestaat nog steeds en vierde in 2019 zelfs haar 100 jarig bestaan.
Klik om te vergroten |
De fanfare Nooit Gedacht is ondertussen ook geëvolueerd, De wandelconcerten zijn vervangen door zittende concerten, met o.a. een jaarlijks concert in c.c. De Meet. Hierdoor kan er ook een meer gevarieerd repertoire gebracht worden.
Er wordt één keer per week gerepeteerd, op vrijdagavond van 20h tot 22h.
Het bestuur
Mia Gentier, Marc Goethals, Brenda Pauwels, Sabine de Pooter,
Ken Decleer, Dick de Pooter, Ghislain Versluys
De muzikanten
Patriek Buysse, Godfried Claeys, Cedric Cornette, Sabine de Pooter, Adri De Vriend,
Johan De Wispelaere, Ken Decleer, Willy De Pestel, Gerard Faes, Cindy Forré, Dirk Forré,
Mia Gentier, Dirk Goethals, Luc Goethals, Marc Goethals, Lou Lambert, Sylveer Landuyt,
Anneke Lefebvre, Marin Leyman, Franky Lippens, Frank Meisschaert, Ghislain Versluys,
Inge Versluys, Franky Versprille, Gert Zonnebeld, Jelle De Vuyst
Heb je zin om mee te spelen met ons? Dat kan, iedere muzikant is welkom.
Heb je een vraag of wens je verder info over de fanfare? Wens je ons te boeken? Neem contact op met een van de volgende personen:
Meer info: www.facebook.com/Kfnooitgedacht
Leemweg 24 |
9980 Sint-Laureins |
T 09/218 76 48 |
F 09/218 76 51 |
dienstvrijetijd@sint-laureins.be |